FirstHorseOnTheMoon.com

Strona główna » Sklep » KOŃ » Zestawy » Mieszanka paszowa dla koni Biotin Max i pasta siarczanowa do strzałek
PROMOCJA

Mieszanka paszowa dla koni Biotin Max i pasta siarczanowa do strzałek

125,00 

Mieszanka paszowa dla koni Biotin Max i pasta siarczanowa do strzałek to zestaw kosmetyków, który zadba o kopyta od wewnątrz i zabezpieczy je na zewnątrz.

Dostępność: Na stanie

2 dni
Biotin Max

W skład zestawu wchodzi dodatek paszowy Biotin Max i pasta siarczanowa do strzałek. Dobrze uzupełniające się produkty na zimę, kiedy konie więcej czasu spędzają w nie zawsze czystym boksie. Dobrze zabezpieczone kopyta to mniejsze ryzyko pojawienia się problemów zdrowotnych.

Preparat do stosowania u koni o kruchych i łamliwych kopytach, pozbawionych lśniącej sierści. Dzięki starannie dobranym proporcjom biotyny i cynku BiotinMax zapewnia odpowiednią strukturę, rozwój i formowanie rogu kopytowego jak również poprawia wygląd sierści i ją odżywia, zapobiegając wypadaniu włosów. Dzięki wysokiej zawartości biotyny poprawie ulega funkcja regeneracji naskórka. Zawarta w preparacie biotyna przyspiesza regenerację miazgi rozrodczej i warstwy podskórnej kopyta, co prowadzi do zwiększenia elastyczności i wytrzymałości kopyt przed pęknięciami. Cynk chroni tkanki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz zapewnia ochronę kopyt przed działaniem czynników mechanicznych i chemicznych.

Pojemność: 1000 ml

Stosowanie:
Preparat należy staranie wymieszać z wodą i/lub paszą. W celu uzyskania optymalnych efektów podawać codziennie przez okres 3-6 miesięcy.

Składniki: Biotyna, Cynk

Zalecane dawkowanie dzienne:
Konie dorosłe: 15-20 ml

Klacze hodowlane: 10-15 ml

Źrebaki i konie młode: 5-15 ml (5 ml na każde 150 kg masy ciała)

Pasta siarczanowa do strzałek

Pasta siarczanowa do strzałek to skoncentrowany trójfazowy preparat zalecany dla koni z problemem gnijących strzałek i słabej podeszwy kopyta oraz stojących na wilgotnym podłożu. Dzięki zastosowaniu komplementarnego działania siarczanu miedzi, olejku z drzewa herbacianego oraz kwasu salicylowego, stworzono wysoce skuteczny preparat o kompleksowym działaniu. Pasta siarczanowa do strzałek Black Horse nie tylko zwalcza problem gnijących strzałek, ale działa również ochronnie i wzmacniająco na podeszwę kopyta.

Pojemność: 500 ml

Stosowanie:
Preparat należy wycisnąć z tuby bezpośrednio do rowków strzałkowych i na powierzchnię strzałki. Należy stosować w zależności od indywidualnych skłonności zwierzęcia do występowania problemów strzałkowych oraz od warunków, w których na co dzień przebywa koń w stajni i na padoku.

W czasie kuracji: proponujemy stosować codziennie – w zależności od stopnia zaawansowania problemu przez okres 2-3 tygodni. Najlepiej na noc i przed wyjściem konia na wilgotne podłoże.

Profilaktycznie: zawsze przed wyjściem na wilgotne podłoże bądź 1-2 x w tygodniu na noc.

Photo by Pavel Anoshin on Unsplash

Preparaty do ochrony skóry konia produkowane w Polsce

Wypielęgnowana skóra konia to dowód zdrowia

Waga 2 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mieszanka paszowa dla koni Biotin Max i pasta siarczanowa do strzałek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart