FirstHorseOnTheMoon.com

Rabaty do 70% w Strefie Niskich Cen

Rabaty do 70% w Strefie Niskich Cen

Płyn do strzałek Dry Hoof Spray Black Horse

59,00 

Preparat na gnijące strzałki w formie płynu. Likwiduje bakterie i grzyby, usuwa nieprzyjemny zapach, który towarzyszy problemowi gnicia. Poprawa widoczna już po 3-4 dniach stosowania.

Dostępność: Na stanie

Płynny preparat Dry Hoof Spray do pielęgnacji okolic rowków strzałkowych i podeszwy kopyta. Do stosowania każdorazowo po korekcji kopyt, przy rozczyszczaniu kopyt u koni stojących na wilgotnym podłożu, w przypadku wystąpienia problemu gnijących strzałek. Kompozycja siarczanów miedzi, cynku i glinu wykazuje działanie ściągające, antyseptyczne i przeciwzapalne. Likwidując bakterie i grzyby usuwa również nieprzyjemny zapach, który towarzyszy problemowi gnicia.

Dry Hoof Spray jest polecany w profilaktyce kopyt jak również w zaawansowanych przypadkach gnicia strzałki kopytowej. Poprawa widoczna już po 3-4 dniach stosowania. Idealne uzupełnienie kuracji Pastą siarczanową Black Horse w przypadku problemów gnijących strzałek.

Pojemność: 300 ml

Stosowanie:
Preparat należy stosować w zależności od indywidualnych skłonności zwierzęcia do występowania problemów strzałkowych oraz od warunków, w których na co dzień przebywa koń w stajni i na padoku.

Jako kuracja: Stosować codziennie przez 7 dni, a następnie 2-3 razy w tygodniu dla zapewnienia ochrony podeszwy i strzałki kopytowej.

Profilaktycznie: stosować 1-2 razy w tygodniu.

Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Używać w rękawiczkach. Chronić przed działaniem mrozu. Nie stosować w pobliżu ognia.

Końskie kopyta wymagają intensywnej pielęgnacji

Zdrowie konia zaczyna się od kopyt

Waga 0.4 kg
Producent

Black Horse

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Płyn do strzałek Dry Hoof Spray Black Horse”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart