FirstHorseOnTheMoon.com

Strona główna » Sklep » KOŃ » Kosmetyki i suplementy » Ochrona przed owadami » Żel dla koni przeciwko owadom, Black Horse

Żel dla koni przeciwko owadom, Black Horse

39,00 

Żel dla koni przeciwko owadom Fly Guard Gel zapobiega nerwowości koni wywołanej aktywnością owadów. Polecany dla koni, które nie tolerują produktów w sprayu. Nie spływa z potem. Zapach utrzymuje się cały dzień. Skuteczność potwierdzona w testach.

Dostępność: Na stanie

2 dni

Żel dla koni przeciwko owadom Fly Guard Gel, za sprawą wysokiej zawartości naturalnych olejków eterycznych, zapobiega nerwowości koni wywołanej aktywnością owadów. Dodatkowo składniki aktywne neutralizują zapach końskiego potu oraz działają kojąco na skórę konia.

Dzięki żelowej formule doskonale sprawdza się jako ochrona delikatnych okolic głowy oraz innych partii ciała konia. Polecany dla koni, które nie tolerują produktów w sprayu. Może być stosowany zarówno u koni dorosłych jak i źrebiąt. Nie wywołuje reakcji alergicznych ani przebarwień sierści.

Pojemność: 300 ml

Stosowanie:
Stosować profilaktycznie przed wyjściem konia na padok, w boksach i w czasie treningu. Żel wycisnąć z tuby bezpośrednio na miejsce stosowania i wetrzeć lub rozprowadzać przy użyciu gąbki. Stosować w zależności od potrzeb i aktywności konia. Omijać okolice oczu i chrap.

Czas działania: 3-4 godziny.

Photo by Sheri Hooley on Unsplash

Owady to wielka uciążliwość dla koni

Warto korzystać ze środków, które przynoszą ulgę

Waga 0.4 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Żel dla koni przeciwko owadom, Black Horse”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shopping Cart