FirstHorseOnTheMoon.com

Strona główna » Sklep » KOŃ » Kosmetyki i suplementy » Ochrona przed owadami » Spray dla koni przeciwko owadom Fly Guard Natural Spray Black Horse

Spray dla koni przeciwko owadom Fly Guard Natural Spray Black Horse

56,00 

Spray dla koni przeciwko owadom maskuje zapach końskiego potu, wabiącego owady. Olejek z drzewa herbacianego, preparat pomaga łagodzić świąd po ukąszeniach. Nie spływa z potem. Zapach utrzymuje się cały dzień. Skuteczność potwierdzona w testach.

Dostępność: Na stanie

2 dni

Spray dla koni przeciwko owadom Fly Guard Natural Spray Black Horse to kompozycja naturalnych olejków eterycznych, która maskuje zapach końskiego potu, wabiącego owady. Dzięki zawartości olejku z drzewa herbacianego, preparat pomaga łagodzić świąd po ukąszeniach. Pozwala zachować optymalne warunki letniego treningu jak również zapewnia spokojny pobyt w terenie, w stajni i na padoku.

Może być stosowany zarówno u koni dorosłych, jak i źrebiąt. Nie powoduje przebarwień sierści.

Pojemność: 500 ml

Stosowanie:
Przed użyciem wstrząsnąć! Stosować profilaktycznie przed wyjściem konia na padok, w boksach i w czasie treningu. Miejsca szczególnie narażone na ukąszenia owadów spryskać preparatem kilkukrotnie trzymając dozownik dość blisko ciała konia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Czas działania preparatu może być krótszy w zależności od aktywności konia.

Photo by Sheri Hooley on Unsplash

Owady to wielka uciążliwość dla koni

Warto korzystać ze środków, które przynoszą ulgę

Waga 0.6 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Spray dla koni przeciwko owadom Fly Guard Natural Spray Black Horse”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shopping Cart