Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 269,00 zł.
Wybór języka

Wszystkie nasze czapki są robione ręcznie, wyłącznie z naturalnych włókien. Najczęściej jest to 100% wełna merino soft, która znana jest ze swoich doskonałych walorów: nie gryzie - wykorzystuje się ją nawet do wyrobów dla niemowląt, świetnie odprowadza pot, co powoduje, że skóra ma uczucie suchości pomimo tego, że odzież jest wilgotna. Jest to cecha bardzo pożądana w przypadku odzieży dla sportowców oraz osób, które stale pozostają w ruchu. Wełna merynosów trudniej się brudzi, a zabrudzenia łatwiej z niej schodzą, ponieważ ma dużą zawartość naturalnych tłuszczów, które działają jak środek do impregnacji odzieży.

Wybieramy niepowtarzalne wzornictwo i kolorystykę przędzy aby dostarczyć Wam unikalne czapki - gwarantujemy Wam, że nie spotkacie drugiej takiej samej.

Stosujemy też wyszukane techniki np. entrelac, co daje gwarancję ręcznej pracy. 

Każdy wyrób otrzymuje certyfikat, który potwierdza ręczne wykonanie i pochodzenie wykorzystanego surowca.

Kominy świetnie sprawdzają się jako osłona twarzy w trudnych warunkach: kurz ujeżdżalni, ochrona przed owadami w terenie, czy bariera przed wiatrem w chłodniejsze dni, ale także jako osłona twarzy w czasie pandemii.

Z szacunku dla środowiska zakupione artykuły dostarczamy zapakowane w papier, a karton do wysyłki jest wypełniany sianem lub sieczką makulaturową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl